Kuchyně

Kuchyňský nábytek není pouze několik skříněk a pracovní deska. Kuchyň je převážně místo, kde se odehrává tvůrčí proces a podle toho by měl být celý prostor navržený. Počínaje správnou dispozicí, přes výběr materiálů a kování. Kuchyň je vždy vyráběna na míru dle specifických požadavku zákazníka tak, aby plně respektovala charakter domu, prostor a funkčnost.

Kuchyně vyrábíme z nejrůznějších materiálů, v různých designových stylech, ale vždy na míru a ve stejném designu jako ostatní nábytek, který již v bytě je, nebo bude teprve vyráběn. Na základě dodaných podkladů, osobní konzultace a požadavků zákazníka, vypracujeme varianty dispozičního řešení, následně 3D návrh a design kuchyně.

Každá námi vyrobená kuchyň je originální díky použitým materiálům a jejich vzájemnou kombinací. Máme k dispozici vzorkovnu, kde si zákazníci mohou jednotlivé materiály, žulové, staronové a laminátové pracovní desky, dvířka dýhovaná dýhou, i lakovaná dle vzorníku RAL v matném a lesklém laku, přímo prohlédnou a osahat.